Суббота, 23.11.2024, 14:53
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Каталог статей | Регистрация | Вход
Меню сайта
Категории раздела
Номер №1 март 2005 [14]
Газета №2 апрель2005 [8]
Газета №3 сентябрь 2005 [11]
Газета №4 октябрь 2005 [7]
Газета №5 декабрь 2005 [6]
Газета №9 июнь2006 [21]
Газета №10 сентябрь 2006 [12]
Газета №11 октябрь 2006 [8]
Газета №12 ноябрь 2006 [10]
Газета №6 февраль 2006 [2]
Газета №7 март 2006 [9]
Газета №13 декабрь 2006 [9]
Газета №14 февраль 2007 [10]
Газета №8 апрель 2006 [10]
Март 2008 №18 [3]
АМСУ май 1012 [6]
Газета Академия - АМСУ
Поиск
Наш опрос
Хтели бы работать на таможне?
Всего ответов: 281
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Теги
EUBAM (3)
Полезность
Сайт клуба "Менеджер"
Главная » Статьи » Газета "Академия" » Газета №11 октябрь 2006


Курсантська рада Академії

Курсантська рада Академії
Чи закладений у План роботи курсантської ради АМСУ на 2007 - 2008 н.р. принцип спадкоємності? Як ти вважаєш, чи зможе реалізувати нове покоління ті положення, які закладені у програмі? Що для цього потрібно зробити?

План, складений курсантською радою в старому складі, і є тією спадкоємністю, а також досвід роботи, який встигнуть надбати молоді члени ради попрацювавши разом з випускниками. Окрім того, випускники курс. Ради до останнього будуть допомагати молодим членам.
Я гадаю, що деякі положення нового плану новій раді реалізувати буде важко. Але План 2007-2008 це лише стратегічний вектор розвитку, яким можна варіювати. Для успішної реалізації намічених завдань, новому поколінню потрібне бажання, творча наснага, а також підтримка адміністрації Академії.

2. Одним з основних завдань роботи Курсантської ради є інформаційно-аналітична робота. Наскільки ефективно проводиться робота з аналізу виконання рішень адміністрації з проблем курсантського життя? Наведи приклади того, як Курсантська рада відстоювала інтереси курсантів.

З інформаційно-аналітичною роботою спочатку було важко, але зараз, коли в Раді є представники від газет «Академія» та «Ми», проблем з інформуванням курсантів не буде зовсім. Тепер, будь-який аспект діяльності Ради, може бути висвітлений в цих газетах.
Щодо аналізу рішень адміністрації з проблем курсантського життя, то Рада намагається аналізувати та відстежувати будь-які такі рішення (з питань навчання, проживання в гуртожитках, тощо).
КР піднімала питання перед адміністрацією про недопустимість проведення більше ніж 5 екзаменів в сесію.
Члени КР гуртожитків отримали право, разом з інспекторами чергової частини, фіксувати та засвідчувати факт порушення дисципліни в гуртожитку. Це дає змогу КР швидко та об’єктивно відреагувати та надати адміністрації пропозиції по кожному такому випадку. Досягненням є те, що думка курс. самоврядування враховується адміністрацією при прийнятті рішень, щодо курсантів-порушників.
КР, відтепер, кожного року братиме участь в розселенні курсантів в гуртожитки.

3. Які основні положення закладені у проекті Положення про старостат в Академії? Коли він буде прийнятий, які складнощі виникали при його розробці?

Основних положень три:
1. Статус старости.
2. Взаємодія старост з деканатами.
3. Взаємодія органів курс. самоврядування зі старостатом.
Я гадаю, що це положення буде розроблене та прийняте до кінця цього року. Складнощі полягають в надбанні досвіду інших вузів.

4. Сьогодні ти - п'ятикурсник. Скоро ти покинеш курсантські ряди, але можеш поділитися досвідом роботи в органах курсантського самоврядування з молодшими поколіннями. Які труднощі чекають на курсантів, що вирішать вступити до Курсантської ради? Які уроки ти взяв для себе? Чи знайшов порозуміння з усіма людьми, з якими доводилося працювати? Кого бачиш на своєму місці у майбутньому?

Не буду лякати курсантів, які вирішили вступити в органи курс. самоврядування, великих труднощів немає. Головна незручність з якою стикаються члени КР, це поєднання навчання та активістської роботи (іноді на «щось» не вистачає часу…). Вихід з даної ситуації – правильне планування свого вільного часу.
За час мого головування в КР засвоїв дуже багато уроків. Іноді доводилося приймати дуже жорсткі рішення по відношенню до курсантів-порушників (за своїм характером я дуже м’яка людина). Гадаю, що участь в житті курс. самоврядування - це дуже добра школа для майбутньої служби. Порозуміння знаходив з усіма, з ким доводилося спілкуватися. Особливо, хочеться виразити слова вдячності адміністрації Академії, за всебічну підтримку курсантських ініціатив.

5. Чи є майбутнє у курсантського самоврядування в Академії ? Чому?

Я впевнений, що майбутнє у КС є, і це не може обговорюватися.

6. Як ти оцінюєш роботу курсантських рад факультетів? Що позитивного і негативного можеш виділити у їх роботі?

Ради факультетів працюють добре, хоча б могли і краще. Позитивним є те, що на факультетах вирішується маса локальних питань (які стосуються одного конкретного факультету). Проблеми, які є загальними для всіх факультетів, виносяться на Раду Академії.

7. Особисте питання. Твої плани на майбутнє.

Мої плани на майбутнє, непевно, збігаються з планами багатьох п’ятикурсників. Першочергова ціль - захистити диплом (достойно закінчити навчання в Академії) та отримати добре розподілення на роботу, а потім, служба… сім’я… Напевно знаю одне, що Рідну Академію не забуду ніколи.

Категория: Газета №11 октябрь 2006 | Добавил: boss (06.03.2008) | Автор: Пасічник Т.
Просмотров: 947 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Таможня дает добро © 2024
больше новостей в газете а также новости