Суббота, 23.11.2024, 14:27
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Каталог статей | Регистрация | Вход
Меню сайта
Категории раздела
Номер №1 март 2005 [14]
Газета №2 апрель2005 [8]
Газета №3 сентябрь 2005 [11]
Газета №4 октябрь 2005 [7]
Газета №5 декабрь 2005 [6]
Газета №9 июнь2006 [21]
Газета №10 сентябрь 2006 [12]
Газета №11 октябрь 2006 [8]
Газета №12 ноябрь 2006 [10]
Газета №6 февраль 2006 [2]
Газета №7 март 2006 [9]
Газета №13 декабрь 2006 [9]
Газета №14 февраль 2007 [10]
Газета №8 апрель 2006 [10]
Март 2008 №18 [3]
АМСУ май 1012 [6]
Газета Академия - АМСУ
Поиск
Наш опрос
Хтели бы работать на таможне?
Всего ответов: 281
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Теги
EUBAM (3)
Полезность
Сайт клуба "Менеджер"
Главная » Статьи » Газета "Академия" » Газета №12 ноябрь 2006


СПОГАДИ І ПЛАНИ або МИНУЛЕ, СУЧАСНЕ, МАЙБУТНЄ

СПОГАДИ І ПЛАНИ або МИНУЛЕ, СУЧАСНЕ, МАЙБУТНЄ
Наша жизнь всегда приносит пользу другим: Мьі служимлибо образцом, либо предостережением...
Буду з вами відверта. Я дуже пишаюся своїми дітьми: своїм майже 12-річним сином (день народження 5 грудня) та 5-річним Клубом „Менеджер" (день народження 27 жовтня)! Знаєте, що мені надає гордості? По-перше, це те, що мої діти щасливі (бо вони самі того хочуть), по-друге, це наша взаємна любов (бо лише взаємність дарує щастя), і ще... - я вже бабуся! Згадаємо наших засновників (їх було п'ятеро) та перших членів Клубу: Альміз Віталій, Бережнюк Іван, Кривоус (Богдан) Марина, Українська (Федотова) Наталія, Федотов Кирило, Жовтяк Марина, Чорногорець Юлія, Кулик Геннадій, Новожилов Денис, вони представники груп М-98 та М-00. Згодом приєдналися Артамонова Олена, Карабаш Ніна та Усков Максим (гр. М-01). На сьогодні - всі вони дорослі та самостійні люди, фахівці своєї справи, що користуються повагою та мають авторитет, а Ніна, наприклад, продовжує навчання в Голландії, Максим вступив до аспірантури. Так ось, перше „клубне подружжя", Федотових (до речі, своїм шлюбом вони також завдячують Клубу), вже має сина - Артема, якому вже майже З місяці! І це мій перший онук, але скоро я очікую ще двох... а може й більше! Щасливе приватне життя - йому також треба вчитися...
Найкращі члени Клубу отримували і отримують особливі стипендії. Найбільш поширена серед членів Клубу стипендія Вченої Ради АМСУ, її отримували: Сабаєва Уляна, Курасова Євгенія, Черкасова Юлія (група М-98), Кривоус Марина, Федотова Наталія, Борисенко Аня, Пілюгіна Олена (група М-00), Усков Максим (група М-ОІм), Овчиннікова Вікторія (вже тричі!!!), Вахненко Каріна (група М-02м), Кулик Галина та Добрянський Олег (група М-04). Азадова Тетяна - стипендію міського Голови, а Пасічник Тарас - стипендію Грушевського (група М-04)! Крім гарного навчання, вони ще є учасниками та призерами різних змагань та конкурсів, в тому числі і „Міс митна красуня".

З чого починався Клуб? Як і все нове - з ідеї. З ідеї та бажання спілкуватися на іншому рівні, не „викладач-курсант", а „колега-колега" (членами Клубу крім мене є щє викладачі кафедри менеджменту ЗЕД - Літовченко Богдан Васильович, Горб Костянтин Миколайович, Єрмоленко Тетяна Миколаївна). Рівень „колега-колега", це обмін досвідом, це двобічне навчання, це також випробування себе як фахівця-менеджера, а саме: вчитися організовувати (в першу чергу себе), мислити, викладати думки та ідеї на папері (що не завжди дуже просто) та інше.
Першими такими спробами стали: створення Статуту та символіки Клубу (цьому передувала кропітка робота з вивчення законодавчої бази та певних правил геральдики), потім - постійна участь у різноманітних конференціях і третій етап - це створення і видання газети „Академія" - знов таки - першої курсантської газети (лише через три тижні після нас вийшов перший номер газети „МИ" під патронатом Щетиніна Анатолія Івановича, бо на той час це була газета економічного факультету)! ...До речі, перші номери газети „Академія" видавалися за власні кошти членів Клубу...
З перших днів існування Клубу, його гаслом було „Іди і віддавай", адже всім відомо, що найкращий спосіб стати професіоналом - це вивчити щось корисне самому, а потім цьому ж навчити іншого!
Щодо участі у конференціях, то знов таки є підґрунтя для гордощів -практично на кожній конференції (не залежно де вона проводиться: в Києві, Харкові чи Дніпропетровську), члени Клубу отримують призи та грамоти за найкращі дослідження та доповіді. Цими переможцями були: Кривоус М., Альміз В., Бережнюк І. (Київ - Національний політехнічний університет та Інститут міжнародних відносин при Національному університеті ім.Т.Шевченко); Бакулін О. (Харків, Харківський національний університет ім..В.Н.Каразіна); Артамонова О., Усков М., Карабаш Н., Овчиннікова В., Азадова Т., Пасічник Т. (Дніпропетровськ, АМСУ). Це за різні роки.
Окремо хочу сказати за газету „Академія", оскільки метою її створення було бажання подолати інформаційний вакуум. Неписаним гаслом газети є вислів Т.Рузвельта: „Є два шляхи демонстрації сили: перший - давити вниз, другий -

тягнути вверх", так ось члени Клубу „Менеджер" користуються другим шляхом. Саме тому всі кореспонденти є ввічливими та дипломатичними особами, що робить їх, в першу чергу, сильними особистостями, а по-друге - гарними професіоналами-менеджерами.
Скажіть, будь ласка, яким ви хочете бачити своє життя: радісним чи хмурим? У мене для вас гарна новина - воно буде таким, як хочете ви, тобто таким, яким самі ж і очікуєте! Справа в тому, що будь-яку ситуацію завжди можна інтерпретувати з двох позицій - оптимізму та песимізму. То вибір лише за вами! Зробіть його таким, що допомагатиме у вашому житті!
Якщо вам потрібна допомога в цьому напрямку (зміні своїх поглядів з песимізму до оптимізму), то невеличка порада - у вас все здійсниться, наберіться лише трохи терпіння і ви обов'язково пройдете ті необхідні для цього три етапи:
1 етап має назву: „такого не може бути";
2 етап: „а чому б і ні";
3 - „а як же може бути інакше?".
Члени Клубу оптимісти, вони вміють гарно працювати і вміють гарно відпочивати. Як доказ цього - погляньте на щасливі обличчя дійсних членів Клубу: Азадову Тетяну, Ковальчук Ілону, Кулик Галину, Єлісєєву Катерину, Горбенко Катерину, Овчиннікову Вікторію, Пасічника Тараса, Черкасову Аню. Обличчя красномовніші будь-яких слів!
Ідея та плани Клубу залишаються не змінними - це здобуття практичних навичок та вмінь. Це робота в команді та з командою (в нас не має Голови Клубу, в нас - Рада Клубу), що є головним базисом менеджера-практика. Це вміння висловлювати свою думку та почути колегу (інколи це виявляється значно складніше, ніж здається на перший погляд).
І на останок хочу зазначити ще одну цікаву тенденцію, а точніше - тепер, напевне, за п'ять років, вже майже правило - всі члени Клубу „Менеджер" (починаючи з засновників), пишуть і захищають свої дипломні роботи на „відмінно", і лише зрідка - „добре". Маю надію, що виключень траплятися не буде...



З любов 'ю до вас, Коляда Світлана Петрівна
Р.8. Засідання Клубу „Менеджер" 1 та 3 четвер кожного місяця в а.413 о 15.00. Чекаємо на вас!
Є сенс згадати вислів одного з геніальних теоретиків і практиків менеджменту, В.І. Леніна: «Хто не хоче робити - шукає причини; хто бажає -шукає можливості».
Категория: Газета №12 ноябрь 2006 | Добавил: boss (06.03.2008) | Автор: Коляда С.
Просмотров: 1074 | Комментарии: 2 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Таможня дает добро © 2024
больше новостей в газете а также новости