Будь здоровою, Академія!!!
Інколи ми починаємо помічати, що мало приділяємо уваги своєму здоров'ю. Це, звичайно, можна пробачити собі в будні, заповнені навчанням та працею в Академії, але на вихідних, ми також робимо все можливе, щоб уникнути своєї появи на стадіоні чи в спортивному залі.
Лінь перемагає
Особисто Ви пам’ятаєте, коли востаннє робили ранкові вправи? Наш спосіб життя дуже незрозумілий: після занять ми поспішаємо до дому, звідки ми потім можемо і не вийти. Поїмо, почитаємо, подивимося телевізор і ляжемо спати. Найкраще, що ми можемо зробити – це піти прогулятися з друзями, попиваючи „пивце”.
Апогей спортивної активності – піти пограти в футбол чи позадирати руки вгору під час заняття фізкультурою. Лише навесні серед мешканців гуртожитку прокидається нестримне бажання похизуватися ввечері в спортивному костюмі, накручуючи кілометри на спортивному майданчику! Що й говорити в Україні люблять носити спортивний одяг, але не люблять займатися спортом.
На жаль, у наш цивілізований вік ми й не маємо можливості гарно провести свій вільний час. Залишаються вихідні, які одні проводять з користю, інші – ні.
Можна розповідати багато страшних історій про те, до чого це призводить, але ними нас, по-перше, не налякаєш, а по-друге, не переконаєш змінити свій спосіб життя. І коли страшно голодний, втомлений йдеш до дому, мислі про спорт та здоровий спосіб життя вилітають із голови, щоб повернутися туди лише наступного ранку.
Війна хот-догам
Ви впевнені, що харчуєтеся правильно? Наші курсанти постійно зайняті. Їх „напружують” сесії. «Друга вища» - працює. Часу на себе не вистачає. Доводиться трудящим та „годівникам родини” купувати всіляку всячину та поглинати її на ходу. Природно, що для здоров'я все це має сумні наслідки.
Як харчуватися? Головне – не впадати в крайнощі. Більшість лікарів радять приймати їжу чотири рази на добу маленькими порціями. Незважаючи на свої навантаження, студенту це під силу. Можна ж кинути зранку в сумку пару бутербродів (звичайно ж, не забуваючи про свого голодного друга), помаранч, банан. Також непогано їсти тонами часник та цибулю. Але останнє не слід робити зранку, щоб не вийшло, як в анекдоті:
Одна людина говорить:
- Я їм часник кожен день, і це секрет мого доброго здоров'я.
Йому відповідають:
- Для нас це вже давно не секрет!
Осінню корисно для промивання нирок їсти кавуни та дині. Під час літніх канікул виїжджайте в сільську місцевість.
Ще раз про шкідливі звички
Ні!!! Я не буду писати, що пити, курити шкідливо. Чому ви так думаєте? Так, звичайно, я вважаю, що пити-курити корисно! АЛЕ НЕ ВАМ!!! Отже, радимося зі своїм тілом – зі шкірою, легенями, печінкою та іншими органами – та самі виносимо резолюцію.
Любов = Здоров'я
Більшість модних журналів одностайно стверджують, що займатися любов’ю – корисно для здоров'я. Щоб навести всі їх висновки, не вистачить місця в газеті. Отже, не будемо відбирати хліб у наших колег тих видань.
Ми лише додамо, що треба пам’ятати і про інші сторони амурної справи, починаючи з небажаної вагітності до СНІДу. Тому не лінуйтеся, і перед штурмом ліжка зробіть штурм аптечки. Це хоч вас трохи заспокоїть і не буде відволікати від основного процесу.
Висновок
Для студентської печінки, серця, січового міхура, легень, статевих органів життя – річ складна. На доданок, йде весна, яка дасть нам змогу зайнятися всілякими веселими видами спорту, наприклад, бігом на короткі та довгі дистанції на побачення, в кіно та на дискотеку. Це, до речі, укріплює наші м’язи та збагачує імунітет. Головне, любі мої курсанти, - бережіть себе, бо величезні навантаження можуть призвести до хвороб серця і нервової системи таких, як „втрата пам’яті через романтичні переживання”,„розбите серце” чи „невивчена лекція”.
Тетяна Азадова, М04-1
|