Суббота, 23.11.2024, 15:14
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Каталог статей | Регистрация | Вход
Меню сайта
Категории раздела
Номер №1 март 2005 [14]
Газета №2 апрель2005 [8]
Газета №3 сентябрь 2005 [11]
Газета №4 октябрь 2005 [7]
Газета №5 декабрь 2005 [6]
Газета №9 июнь2006 [21]
Газета №10 сентябрь 2006 [12]
Газета №11 октябрь 2006 [8]
Газета №12 ноябрь 2006 [10]
Газета №6 февраль 2006 [2]
Газета №7 март 2006 [9]
Газета №13 декабрь 2006 [9]
Газета №14 февраль 2007 [10]
Газета №8 апрель 2006 [10]
Март 2008 №18 [3]
АМСУ май 1012 [6]
Газета Академия - АМСУ
Поиск
Наш опрос
Какой факультет лучше?
Всего ответов: 318
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Теги
EUBAM (3)
Полезность
Сайт клуба "Менеджер"
Главная » Статьи » Газета "Академия" » Газета №9 июнь2006


Організація виховної роботи

Організація виховної роботи

 

Створення і становлення академії обумовило розробку ефективної системи виховного процесу. Набутий у короткі терміни власний досвід, вивчення структури та організації цієї роботи в інших вищих закладах дозволили розробити Концепцію виховної роботи академії, яка ураховувала особливості навчально-виховного процесу, специфіку роботи майбутніх митників, вимоги та рекомендації Державної митної служби України.

Основними напрямами виховної роботи, на реалізації яких була зосереджена увага професорсько-викладацького складу, організаторів виховної роботи, кураторів академічних груп, наставників і органів курсантського самоврядування, були визначені національно-патріотичне, морально-етичне, правове, трудове, фізичне.

Реалізації Концепції сприяло створення у 2000 році відділу соціальної та виховної роботи, який очолив досвідчений фахівець В.Г.Склоцький. Цей підрозділ виконує поряд з виховною великий обсяг роботи із соціального захисту викладачів і курсантів.

З часу створення Академії до організації виховних заходів пред’являються серйозні вимоги. Для організаторів виховної роботи будь-які заходи, що проводяться в академії, від посвячення першокурсників у курсанти до проведення урочистих випусків спеціалістів є відповідальними і готуються на високому рівні.

Досягненню позитивних результатів у виховній роботі сприяв якісний підбір кураторів академічних груп на перших-четвертих курсах, організація науково-практичних семінарів для кураторів та видання відповідної методичної літератури на допомогу кураторам.

Серед найкращих кураторів сьогодення й минулих років можна відзначити Осадчу Т.Л., Сопотян С.В., Литовську Н.А., Кравчука С.С., Ковальова В.Г., Россочинського  В.М., Кахович Ю.О., Реву Т.М. та багатьох інших.

Важко переоцінити індивідуальну роботу з курсантами, яку проводять начальники факультетів, методисти деканатів Єфімова І.В.

Забезпеченню високого рівня організації культурно-масової роботи серед курсантів сприяло залучення до роботи в Академії висококваліфікованих фахівців В.П. Кравченка і О.В. Євсеєва. Їх робота з молоддю починається з першокурсниками ще до початку урочистої посвяти у курсанти і продовжується протягом всього навчання, навіть, після Академії талановитими зірками.

У 2001 році відділом соціальної та виховної роботи було розроблено та введено в дію Положення про між факультетський огляд художньої самодіяльності АМСУ. А вже в наступному , 2002 році, ми вперше прийняли участь у обласному міжвузівському огляді-конкурсі «Студентська весна». У 2003 році ми вже мали 2 лауреати конкурсу і з кожним роком їх кількість збільшувалась з кожним роком і, як результат, у 2006 році 9 номерів художньої самодіяльності стали переможцями і отримали звання «Лауреат «Студентської весни 2006». Протягом декількох років лауреатами були Цибулько Софія, Кравченко Тарас, Кравченко Роман, Дулішкович Роман, Таньчук Олександра, яка до речі ще й стала переможницею конкурсу «Митна красуня». Також багаторазовим лауреатом є наш Народний ансамбль фольклорного танцю, який крім того став переможцем міжнародного фестивалю фольклорного мистецтва «Бойківська ватра», та дипломантом Всеукраїнського хореографічного конкурсу «Джерело талантів».

В Академії активно і цілеспрямовано працює кафедра фізичного виховання. Керівний та викладацький склад кафедри це фахівці з вищою спеціальною освітою, що мають великий педагогічний досвід та рівень особистої майстерності. Напрямки роботи кафедри різноманітні. Насамперед це планова навчальна робота, професійно-прикладна підготовка, спортивно-масова та оздоровча робота, секційна робота, спорт.

З 1197 року в Академії навчались та захищали її честь борці-дзюдоїсти високої кваліфікації, заслуга майстра спорту з самбо – Бєляєва Тетяна, багато майстрів спорту з дзю-до. Успіхи у змаганнях Універсіад, Чемпіонатів були пов’язані перш за все з борцями дзю-до і самбо. Інші види спорту майже не розвивались. 1998 року клуб дзю-до «Митник» посів ІІІ місце у клубному чемпіонаті Європи. Представництво видів спорту у обласних змаганнях ВНЗ ІІІ-IV рівня атестації було максимально – 6, це дзю-до, самбо, футбол, Фут зал, армреслінг, настільний теніс. Загальні підсумкові місця були також не кращі – ІІІ і IV.

Різко змінився стан справ з 2001 року. Активізовано розвиток нових видів спорту, збірні Академії виступають в першостях ФСТ «Динамо» України, Дніпропетровської обл., де двічі фінішують першими за підсумками навчальної, спортивно-масової роботи в загальному заліку. В обласних Універсіадах у своїй підгрупі з 2001 по 2006 рік регулярно колектив Академії перші, другі, треті місця. Представництво видів спорту зросло до 15-ти.

Слід згадати, що в стінах Академії навчались двократний чемпіон Європи – мскм Греков Валентин, бронзовий призер Олімпійських ігор у м. Атланта, чемпіон України – Машуренко Руслан, чемпіони України, члени національних збірних Полянський Віталій, Віденко Георгій, Дрога Анатолій, Тарасов Андрій, Добро горська Юлія та багато інших. Загальне число змагань, в яких беруть участь спортсмени Академії – до 60-ти. З 2006 року впроваджено і проведено курсантами «Кубок першого ректора АМСУ П.П.Падуна» з фут залу. Внутрішня Спартакіада АМСУ проводиться з 9-ти видів спорту. Є чудові результати у нових видах спорту, таких як гирьовий спорт. Брати Стояновські Олексій та Андрій стали відповідно чемпіоном та срібним призером на Чемпіонаті світу у м.Казань (Росія) 2006 року.

 Вперше проведено Спартакіаду АМСУ з п’яти видів спорту серед викладачів та співробітників Академії, яка пройшла з великим ентузіазмом.

Слід також відзначити окремо успіхи збірної Академії серед викладачів з міні-футболу, які є трьохкратними чемпіонами Спартакіади ВНЗ ІІІ-IV рівня атестації серед співробітників, володарями кубку м. Дніпропетровська 2004 року, учасниками Чемпіонату України серед професійних колективів 2005, 2006 років серед ветеранів. Протягом трьох років команда є активним учасником ветеранського руху в області та Україні.

Категория: Газета №9 июнь2006 | Добавил: amsu (06.03.2008) | Автор: Черкасова Г. М04-1
Просмотров: 1067 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Таможня дает добро © 2024
больше новостей в газете а также новости